Yükleme Rampası - YENİ BİRLİK MAKİNA

İçeriğe git

Ana Menü

Yükleme Rampası


Lojistik aktarma merkezleri ve farklı kasa seviyelerine sahip araçlarla yoğun yükleme boşaltma çalışmalarının yapıldığı tüm tesislerde yükleme boşaltma sürenizi minimuma indirir.

Uygulama  alanları; rampalı kapılar, tır rampaları, yükleme ve boşaltma alanları, lojistik merkezleri,Yoğun yükleme boşaltma çalışmalarının yapıldığı tüm tesislerde çalışma zamanını minimuma indiren Yükleme Rampaları fabrika depoları, lojistik depolar için ideal üründür. Yükleme rampası depo ile yüklenecek araç arasında köprü görevi görmektedir. Yeni Birlik Makine tarafından üretilen elektro-hidrolik sistemli yükleme rampaları, yerin durumuna göre her türlü tonaja uygun olarak üretilmektedir. İmalatını yapmış olduğumuz Yükleme Rampaları sıfır konumundan aşağı ve yukarı hareket etme kabiliyetine sahiptir.

İmalatını yaptığımız Yükleme Rampası, her türlü endüstriyel ve ticari tesislerde, havaalanlarında, marketlerde, depolarda, hangarlarda, kamyon garajlarında ve marinalarda yükleme ve boşaltma esnasında enerji tasarrufu sağlamak ve iş verimliliğini artırmak için geniş bir ortak kullanım alanı sunmaktadır.

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön